2. Yaş Anısına Oğlum İçin

Gülünce gözlerinin içi ışıldayan, sevince tüm kalbiyle kucaklayan sevimli ve yaramaz oğlum, doğum günün… yüreğimize taht kurduğun ikinci yılın kutlu olsun. 

Dilerim, yaşamın boyunca, bu çocuk ruhunun saflığını, yüreğinde taşırsın ve olursa bir derdin, şimdiki gibi çikolatadan olsun. Ve… en  haylaz düşüncelerinin ” Babam görmeden arabayı nasıl kaçırırım” olacağı günlerde, ki bunu şimdiden tahmin etmek hiç de zor değil, babanın sabrının el bol olduğu günlere rastlamasını ümit ediyorum, sevgili yavrucuğum.:) Dilerim, sana erkenden yürümeyi başardıran  azmin, her şeyi parçalayıp içini kurcalatan merakın, kırdıktan sonra ” OOOooo!” diye şaşıran çocukça saflığın,  öğrenme isteği ile göz atmadık yer bırakmayan ve ”başardım” deyip hoplayıp zıplayan sevimliliğin hiç kaybolmaz. Sevince böyle sevilir deyip ısıran yönün bayağı can yaksa da, ablan bu anlarda hep mağdur tarafında olsa da, senin saçımla oynayarak uyuman uğruna bir ton saç teli feda etsem de sen böyle küçücük kalbinle kocaman sevmeye devam et. Çünkü biz de seni çooook seviyoruz. 

Sevgili küçük kuzum, annesinin yavrusu, babasının küçük aslanı, Taylan’ım gözlerindeki ışıltıyla, kalbindeki gülümseme ile SEN HEP BÖYLE KAL.

İyi ki doğdun oğlum, yuvamıza neşe, sevinç, mutluluk getirdin.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

2. Yaş Anısına Oğlum İçin” üzerine 4 yorum

Bu yazıya yorum yapmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s