Nazlı Kuzuma!

Ne çabuk geçiyor zaman  güzel kızım. Tam 5 yıl önce, dört duvarı yuvaya dönüştüren, bana anneliği tattıran ilk göz ağrım, iyi doğdun. İyi ki benim yavrumsun!

Anneliğin ne olduğunu, bir bebeğin ağlayınca ne istediğini, gülünce neler anlattığını,hep seninle öğrendim. İlk adımlarında sanki ben yeniden yürüdüm, ilk sözcüklerinde  ben yeniden konuştum sanki. Öyle şanslıydım ki bir gün bile ayrı kalmadan, 5 güzel yılı birlikte geçirdik. Bazen, el ele tutuşup akşam gezintileri yaptık, bazen, birlikte  yemekler hazırladık, masallar içinde kaybolup güzel rüyalara daldık.Yağmuru birlikte seyredip, gök gürültüsünden birlikte korktuk. Sen, ismin gibi hep sinemdeydin. Dilerim ki hep böyle annenin, en iyi dostu olmaya devam edersin. 

Kara kuzum benim, yeni yaşında, iyilik, dostluk , sevgi, huzur adına, dünyada ne kadar güzel şey varsa senin olsun. Yüzünde gülümseme, yüreğinde sevgi hiç eksik olmasın. 

 Annen, baban, bazen senin arkanda destekleyen, bazen önünde yol gösteren, koruyan, ama her zaman yanında sevgiyle sarmalayan olarak var olmaya devam edeccek.

Mutlu bir insan olman dileğiyle….Annen

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Nazlı Kuzuma!” üzerine 6 yorum

Bu yazıya yorum yapmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s