ÜCRETSİZ ÇOCUK ETKİNLİKLERİ/ EKİM 2014-1

BURSA ÇOCUK VE GENÇLİK TİYATRO FESTİVALİ 

Festival programı için tıklayın.

BEBEK ÇOCUK FESTİVALİ/ BEBEK PARKI

Daha önce 26-27 Eylül tarihlerinde yapılması planlanan Bebek Çocuk festivali 11-12 Ekim tarihlerinde yapılacak.

Türkiye’nin İlk Çocuk Festivali ‘Bebek Çocuk Festivali’ Başlıyor!
Bebek Çocuk Festivali, Bebek Parkı’nda tüm çocuklara ve ailelerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. Festival, Planet Çocuk’un ana sponsorluğunda ve Beşiktaş Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek. İki gün boyunca etkinlikler, konserler ve eğlenceli aktivitelerle çocukları ile kaliteli zaman geçirmek isteyenleri ve çocuk ruhunu hala yitirmemiş olanları ağırlayacak.
0-15 yaş arası çocukları ve ailelerini keyifli zaman geçirecekleri çeşitli aktiviteler bekliyor olacak. Bilim atölyeleri, kurabiye yapma atölyesi, yüz boyama etkinlikleri, muhallebi havuzu, balon aktiviteleri, anne çocuk atölyesi, pony club, müzik atölyesi, beden atölyesi gibi birçok etkinlik bu festivalde yer alacak.
Bilim atölyelerinde, mucit olmak isteyen minikler, eğitmenleri eşliğinde bilimsel deneyler gerçekleştirebilecek. Bilim gösterilerinde ise mucitler, teatral sunumları ile izleyenleri şaşırtacak deneylere imza atacak.
Pedagog Gözde Erdoğan, festival kapsamında çocuklar ve aileleriyle buluşacak. Ailelerin sorunlarını dinleyip, interaktif yapılacak söyleşi eşliğinde sorularını yanıtlayacak.
Star Wars Jedi Padawan Akademisi’nin de kurulacağı festivalde Jedi olmanın detayları paylaşılarak, çocuklara ışın kılıcı eğitimleri verilecek.
Çocuklar ve ailelerine, iki gün boyunca ücretsiz olacak Bebek Çocuk Festivali’nde ayrıca Derya Baykal ile ponpon atölyesi, Bulgaristan’dan gelecek Burgas Kukla Tiyatrosu gösterisi ve Happy Nest Atölye Çalışmaları da olacak.
İstanbul Modern, müze dükkanı ve ücretsiz sanat atölyeleri ile festivale katılacak. Ayrıca pek çok tanınan marka da festivalde hazır bulunacak. Bebek Çocuk Festivali’nde LÖSEV ve Tohum Otizm Vakfı gibi çocukları koruyan ve haklarını savunan dernekler de stand açarak, aileleri bilgilendirecek.

PINAR ÇOCUK TİYATROSU / PROFİLO AVM

Pınar Çocuk Tiyatrosu perdelerini açıyor

Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Sütle Gelen Sevgi” oyunuyla her Cumartesi ve Pazar günü Profilo Alışveriş Merkezi’nde minik seyircilerle buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanında 27 yılda üç milyondan fazla çocuğu ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 27. yılında çocukları sihirli bir dünyayla buluşturmak için “Sütle Gelen Sevgi” oyununu sahneye koyuyor.

Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Sütle Gelen Sevgi” oyunuyla sağlıklı olmak için iyi beslenmenin ve sütün önemini komik bir şekilde anlatırken, bir yandan da bencil olmamayı öğütlüyor. Neşeli müziklerle ve danslarla süslenen oyun, minik izleyicilerine keyifli saatler yaşatıyor. Minik izleyiciler, renkli karakterler ve dikkat çekici dekorasyon ve kostüm tasarımlarıyla keyif dolu bir oyun izleyerek, eğleniyor.

Pınar Çocuk Tiyatrosu, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak ve yaratıcılıklarına destek olmak amacıyla çıktığı tiyatro yolculuğunun İstanbul’daki durağında, 04 Ekim – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günü saat 11.15’de “Sütle Gelen Sevgi” ile Profilo Alışveriş Merkezi, ücretsiz olarak minik seyircilerin karşısında olacak

“Sütle Gelen Sevgi” künye:
Yazan ve Yöneten: Nilbanu Engindeniz
Genel Sanat Yönetmeni: Şakir Demirpehlivan
Oynayanlar: Işık Yönt, Mustafa Çolakoğlu, Dündar Taşal, Elif Küçükkoyuncu, Lara Aysal, Deniz Çeküç
Dekor & Kostüm: Şakir Demirpehlivan
Sahne amiri: Münevver Tepe
Işık & Ses uygulama: Volkan Keskin

ETİ ÇOCUK TİYATROSU/ Şişli Terakki Vakfı Kültür Merkezi

Tür : Çocuk Tiyatrosu
Yazan : Hans Christian Andersen
Yönetmen : Ünsal Sicilli
Oyuncular : Eti Çocuk Tiyatrosu

Tarih: 11,12.,18,19,25,26 Ekim 2014 Saat 12:30 ve 14:30

Salon: Şişli Terakki Vakfı Kültür Merkezi Ebulula Mardin C. 12/A, Akatlar – Etiler Beşiktaş İstanbul Telefon0212 351 00 60
Konusu :
13 yıldır Türkiye’nin 81 ilini bir çok kez dolaşarak, 1,5 milyon’a yakın çocuğa tiyatro sevgisi aşılayan ETİ Çocuk Tiyatrosu, 2014 – 2015 sezonunda “Kral Çıplak” oyunu ile izleyicileriyle buluşuyor.

Oyun, Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim 100 Temel Eser listesinde yer alan Andersen Masalları’nın ülkemizde ve tüm dünyada en beğenilenlerinden İmparatorun Yeni Giysileri’nden uyarlanmıştır. Hans Christian Andersen’in yazdığı eser, orijinal isminden çok “Kral Çıplak” olarak bilinmektedir. Ünsal Sicilli ve Gökhan Daldık tarafından uyarlanan, yönetmenliğini Ünsal Sicilli’nin, müziklerini Caner Anar’ın yaptığı “Kral Çıplak”oyunu;
hep yeni kıyafetler giymek isteyen, gösteriş düşkünü bir kralın doğum günü için giyeceği kıyafete karar verememesiyle başlıyor. Terziler arası bir yarışmayla kararını verecek olan kralın danışmanı da çeşitli kurnazlıklarla krallığı ele geçirme niyetindedir. Halkın içinden iki kişi, krala bir ders verme niyetiyle, terzi kılığına girerek saraya girerler ve krala kendisi için sadece akıllıların görebileceği çok özel bir elbise yapacaklarını söylerler. Aklın her şeyin üstünde ve asıl güzelliğin insanın kıyafetlerinde değil, içinde olduğunu konu alan oyun, hem çocuklara hem de ebeveynlere önemli öğretilerle birlikte eğlenceli bir dille sunuluyor. Oyunda, bazen güvendiğimiz kişilerin kendi çıkarları için bizi yanlış yönlendirebileceği ve bunu aklımızla aşabileceğimiz anlatılırken, doğru bildiğimizi söyleyebilecek kadar cesur olmamız da vurgulanıyor. Eğitici olduğu kadar eğlenceli bir oyun olan “Kral Çıplak” çocukların ve ebeveynlerin ilgisini her an dinamik tutan temposu, kurgusu, müzikleri ve diğer tüm sürprizleriyle keyifle izlenecek bir oyun.

 YAPIKREDİ KÜLTÜR MERKEZİ

11 Ekim 2014 Cumartesi  Çocuk Atölyesi
Böcekler için İlkyardım Merkezi
Yer: Yapı Kredi Kültür Merkezi, saat: 12.00-13.00

Böcekler için İlkyardım Merkezi
Yaratıcı Drama Eğitmeni: Çiğdem Odabaşı

Herkesin, bütün canlıların yaşamaya hakkı var!

Veteriner Dario Pistolazzi dünyanın en güzel mesleğini yapmaktadır, ancak bir gün hayvanların takıntılı sahipleri yüzünden işinden çok bunalır.
On yaşındaki kızı Camilla’nın ise babası için hiç beklenmedik yeni hastaları vardır: Türlü böcekler, fareler, örümcekler, akrepler… Camilla gelecekte böcekbilimci olmak istemektedir. Herkesin tiksindiği bu hayvanlara karşı, küçük kızın duyduğu aşırı sevginin temelinde, aslında annesinin erken ölümü yatmaktadır. Böcekler çok küçük ve çirkindir. Herkes acımadan onları ezmekte ya da üstlerine zehirli ilaç sıkmaktadır. Ama onların da yaşamaya hakkı vardır! Ve bir anneye…

Yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı’yla gerçekleştirilen okuma atölyesine 9-11 yaş aralığındaki tüm çocuklar davetlidir.

Rezervasyonlar saat 16.00’ya kadar yapılmaktadır.
Etkinlik 9-11 yaş arası 24 çocuk ile sınırlıdır.
0212 252 47 00/447

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk 16 – Kumdan Kale

11 Ekim 2014 Cumartesi  Çocuk Atölyesi

Yer: Yapı Kredi Kültür Merkezi, saat: 11.00-11.45

Öğrenme, dayanışma, eğlence ve merak…

İşte, birlikte yaşamanın olmazsa olmazları ve güzellikleri! Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk’un sevimli kahramanları, bu macerada da hem yeni arkadaşlar ediniyor hem eğleniyor.

Yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı’yla gerçekleştirilen okuma atölyesine 4 yaşındaki tüm çocuklar davetlidir.

Rezervasyonlar saat 16.00’ya kadar yapılmaktadır.
EtkinliK 4 yaşındaki 24 çocuk ile sınırlıdır.
0212 252 47 00/44

18 Ekim 2014 Cumartesi

Bir Masal Anlat – 15 yazar 15 masalı yeniden anlatıyor

Yer: Yapı Kredi Kültür Merkezi, saat: 12.00-13.00

Bu Masal Başka Masal

Bir Masal Anlat kitabında, “Parmak Kız”dan “Kurbağa Prens”e, “Fareli Köyün Kavalcısı’’ndan “Uyuyan Güzel”e klasik on beş masalı on beş yazar-şair çağdaş yorumlarla yeniden yazdı.

Bu kitaptaki prensler, prensesler, cinler, periler, tilkiler, leylekler bildiklerinize hiç benzemiyor artık.

Yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı’yla gerçekleştirilen okuma atölyesine 7-8 yaş aralığındaki tüm çocuklar davetlidir.

Etkinlik z 7-8 yaş arası 24 çocuk ile sınırlıdır.
0212 252 47 00/447

18 Ekim 2014 Cumartesi  Çocuk Atölyesi
Leo’nun Kâbusları
Yer: Yapı Kredi Kültür Merkezi, saat: 11.00-11.45

Leo sık sık kâbuslar görüyordu. Gecenin bir yarısı uykusundan dehşet içinde uyanmamak için bütün gece uyanık kalmaya çalıştığı bile oluyordu. Bir gün bu durumu bakıcısı Maryan’a anlatmaya karar verdi. Maryan ona, “Rüyadayken başına kötü hiçbir şey gelemez. Orada, büyülü bir evrendesin. Korkacağına, kahraman olmak için bu durumdan yararlan!” önerisinde bulundu.

Leo, o gece rüyasında, hızla uçuruma doğru giden bir otomobilin içinde olduğunu gördü. Bakıcısının tavsiyelerine uyan küçük Leo otomobili bir kuş gibi uçurmayı başardı! Sabah olduğunda, bir kâbus olabilecekken olağanüstü bir maceraya dönüşen bu rüyayı babasına anlattı.

Yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı’yla gerçekleştirilen okuma atölyesine 5-6 yaş arasındaki tüm çocuklar davetlidir.

Etkinlik 5-6 yaş arasındaki 24 çocuk ile sınırlıdır.
Lütfen rezervasyon yapınız.
0212 252 47 00/447

25 Ekim 2014 Cumartesi  Çocuk Atölyesi
Sem Okulu Sevmiyor
Yer: Yapı Kredi Kültür Merkezi, saat: 12.00-12.45

Sem okulu pek sevmiyordu. Oyuncak küçük örümcekleriyle oynamayı ve arkadaşı Lea ile dışarıda eğlenmeyi istiyordu. Okulu çok seven Lea’nın ise en önem verdiği şey kazandığı ödüller ve karnesindeki yıldızlardı.

Çocukların karıncalara olan ilgisini fark eden öğretmenlerin aklına yaratıcı bir fikir geldi. Sınıfta hep birlikte bir karınca yuvası yaptılar. Bu ortak çalışma sayesinde, Sem okulun hiç de fena bir yer olmadığını Lea da yeni bir şey öğrenmenin yıldız kazanmaktan daha eğlenceli olduğunu keşfetti.

Yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı’yla gerçekleştirilen okuma atölyemize 5-6 yaş aralığındaki tüm çocuklar davetlidir.

Etkinliğimiz 5-6 yaş arası 24 çocuk ile sınırlıdır.
0212 252 47 00/447

 

25 Ekim 2014 Cumartesi  Çocuk Atölyesi
Ellerim
Yer: Yapı Kredi Kültür Merkezi, saat: 11.00-11.45

Ellerim
Dünyayı dokunarak tanırız…

Ellerim

Yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı’yla gerçekleştirilen okuma atölyemize 4 yaşındaki tüm çocuklar davetlidir.

Rezervasyonlar saat 16.00’ya kadar yapılmaktadır.
Etkinlik 4 yaşındaki 24 çocuk ile sınırlıdır.
Lütfen rezervasyon yapınız.
0212 252 47 00/447

İSTANBUL MODERN 

BASF KİDS LAB.

BASF’nin çocuklara kimyayı ve bilimi daha yakından  tanıtmayı amaçladığı 6-12 yaş arası çocukların özel eğitmenler eşliğinde, zararsız maddelerle interaktif ve eğlenceli deneyler yapmasına imkân tanıyan Kids’ Lab devam ediyor. Kids’ Lab, her ayın 4 günü, çocukların özel eğitmenlerle gerçekleştireceği deneylere ev sahipliği yapacak. İlk olarak suyun depolanması üzerine bir deney yapılacak Kids’ Lab’de yıl içinde çocuklara yepyeni deneyler yapma fırsatı sunulacak. Yeni döneminde de rezervasyon sistemiyle ziyaretçilerini ağırlayacak olan Kid’s Lab, rezervasyon numaralarını ve aktivite günlerini “BASF.KidsLabTurkey”, “BASF.Turkiye” adlı Facebook hesaplarından ve “BASF_Turkiye” Twitter hesabından duyuracak.

Deney tarih ve saatleri: 9 – 12 Ekim 2014 tarihleri arasında saat 10.00, 11.00, 13.00, 14.00 ve 15.00

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 334 73 16

SAKIP SABANCI MÜZESİ

Çocuklar Miro’nun Evreninde, Kuşlar ve Yıldızlarla Birlikte! 

S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi (SSM) Çocuk Atölyeleri, “ Joan Miro; Kadınlar, Kuşlar, Yıldızlar” sergisinde, çocukları Miro’nun Evreni’ne davet ediyor. Çocuklar, SSM’de 1 Ekim 2014 – 1 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek atölyelerde, Miro gibi düşünüp, esin kaynakları ile tanışma, onun kullandığı malzemelerle ve uyguladığı yöntemlerle çalışma fırsatı yakalayacaklar. 5 ve 18 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin, hafta içi ve hafta sonu grup halinde veya bireysel olarak katılabileceği eğitimler için herhangi bir ücret ödenmeyecek.

Hafta içi okul grupları ile 10.00 – 15.00 saatleri arasında günde 6 atölye çalışması yapılacak. Hafta sonu bireysel katılıma açık olan atölye çalışmaları ise 11.00 – 13.00 ve 14.00 – 16.00 olmak üzere günde 2 kez gerçekleştirilecek.

Eğitimler ücretsizdir.

Sakıp Sabancı Müzesi, eğitim programları ile ilgili ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Atölye çalışmalarına rezervasyon yapmak için bizi, 0216 550 97 62 nolu telefondan arayabilir sorularınız için ssmegitim@sabanciuniv.edu adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Haftasonu Bireysel Eğitim Programları

Gezen Figürler

2009 – 2010 doğumlu çocukların katılacağı çalışmada, çocuklar kendi Miro desenlerini çıkartmalara dönüştürecek, Miro’yu evlerine, odalarına ya da eşyalarına taşıyacaklar.

İki Boyuttan Üç Boyuta ( Eylül, Ekim ve Aralık aylarında )

2007 – 2008 doğumlu çocuklar, Miro tablolarından seçecekleri figürleri, oyun hamuru ve destek materyalleri kullanarak üç boyutlu hale getirecekler.

Yaşayan Kolajlar ( Kasım ve Ocak aylarında )

2007 – 2008 doğumlu çocuklar, Miro’nun kullanılmış malzemede gördüğü yaşanmışlık duygusundan yola çıkarak, gazete, ambalaj kağıtları basit malzemelerle kolaj yapacaklar. Ardından Miro’nun kolaj sonrası resimleme tekniğinden hareketle, kolajlarını resme dökecekler.

Yaşayan Kolajlar ( Eylül, Ekim ve Aralık aylarında )

2005 – 2006 doğumlu çocuklar, Miro’nun kullanılmış malzemede gördüğü yaşanmışlık duygusundan yola çıkarak, gazete, ambalaj kağıtları basit malzemelerle kolaj yapacaklar. Ardından Miro’nun kolaj sonrası resimleme tekniğinden hareketle, kolajlarını resme dökecekler.

Sonsuz Sayıda Miro; Baskı Atölyesi ( Kasım ve Ocak aylarında )

Sergideki baskı eserleri inceleyen 2005 – 2006 doğumlu çocuklar, Miro benzeri bir baskı çalışması deneyimi yaşayacaklar.

Acayip Heykeller

2001 – 2004 doğumlu çocuklar Miro’nun “birbiri ile ilgisi olmayan parçaları bir araya getirip, her parçayı kendi işlevinden uzaklaştırma ve ortaya çıkan bütüne yeni bir tanımlama yapma” tekniğinden yola çıkarak, kendi seçtikleri parçaları bir araya getirecek ve bu parçalardan yeni bir bütüne ulaştıkları heykeller yapacaklar.

Kâğıt Animasyon

2001 – 2004 doğumlu çocuklar Miro’nun resimlerindeki figürleri kâğıt animasyon şeklinde canlandırarak, tabloların oluşumu ile ilgili öyküler hazırlayacaklar.

Sakıp Sabancı Müzesi tarafından çocuklar için hazırlanmış kültür-sanat içerikli sesli çocuk kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

İŞ BANKASI MÜZESİ

PARA ATÖLYESİ

İş Bankası Müzesi’nde çocuklar, binlerce yıl öncesine uzanan bir yolculuğa çıkıyor ve paranın değiş tokuşla başlayan değişimini öğreniyorlar. Müzenin tarihi odalarında, eğitmenler eşliğinde gezerek İş Bankası’nın kuruluş öyküsünü dinliyor, bankanın cumhuriyet tarihinden başlayarak günümüze kadar yaptıklarının önemini anlıyorlar. Para ile ilgili oyunların, aktivitelerin yapılacağı atölyenin sonunda kendi hatıra paralarını hazırlayıp, unutulmayacak bir müze anısı yaratıyorlar.

Atölye Günleri
Salı ve Perşembe
Saatler
10.00-11.40
12.00-13.40
14.00-15.40

Yaş Grubu       2 – 3. Sınıflar
Sikkelerin Anlattıkları atölye çalışmasıyla çocuklar, eski medeniyetlerin tarihsel ve kültürel geçmişini altın ve gümüş sikkelerin üzerinden okuyorlar. Bir sikke uzmanı olup, gördüklerini anlatacakları atölyenin sonunda kendileri için altın, gümüş veya bakır sikke tasarlıyorlar.

Yaş Grubu       4 – 5. Sınıflar
Basit ekonomi kavramlarıyla tanışacakları Benim Gizli Defterim çalışmasında çocuklar,kendi hesaplarını yapacakları eğlenceli ve yaratıcı sayfalar tasarlıyorlar.   

Yaş Grubu       6 -7. Sınıflar
Bir Ekonomistin Hesap Defteri ile çocuklar, özel olarak tasarladıkları defterle bir ekonomist gibi kendi bütçelerini yönetiyor ve hedeflerini planlıyorlar.

Rezervasyon zorunludur.

Rezervasyon için öğretmen adı, soyadı, cep telefonu numarası, okul adı, sınıf bilgisi, katılımcı sayısı ve atölyeye katılmak istenilen tarih ve saati yazıp muze@isbank.com.tr adresine göndermeniz gereklidir.

Atölyelerle ilgili detaylı bilgi için:
0212 511 18 04

MÜZE HATIRAM


Daktilo, telefon, kumbara…
Acaba neye yarar bunlar bir bankada?

Müzenin birbirinden eğlenceli bölümlerini eğitmenler eşliğinde gezen çocuklar, bankacılık nesnelerini eski-yeni, geçmiş-gelecek ve benzerlik-farklılık kavramları üzerinden inceliyor.

Eski bir banka şubesi olan müze binasının üst katlarında başlayan yolculuk, alt kattaki afacan sayılar koridorunun ardından gizemli kasa dairelerine ulaşılmasıyla tamamlanıyor.

Keşfettikleri nesne ve mekanları, çizgilerimi birleştir çalışması ve çiftini bul oyunu ile pekiştiren çocuklar, müze hatıralarıyla atölyeden ayrılıyorlar.

Atölye süresi 60 dakikadır.

Katılım ücretsizdir. Rezervasyon için öğretmenin, adı soyadı, okul adı, sınıf ve iletişim bilgileri ile beraber istenilen atölye tarih ve saatini muze@isbank.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: www.muze.isbank.com.tr / 0212 511 18 04

Yaş grubu: 5-7 yaş

Atölye günleri: Çarşamba ve Cuma

Atölyelerle ilgili detaylı bilgi için:
0212 511 18 04

BÜTÇE TUTUM TASARRUF

İş Bankası Müzesi’nde Bütçe Tutum Tasarruf konulu gezi programı bu sene de sizlerle!

Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri, 10:00-11:30, 12:00-13:30 ve 14:00-15:30 saatleri arasında 2. ve 7. sınıf arasındaki çocuklara uygulanan çalışma, Matematik Saati ekibi tarafından uygulanıyor.

2., 3. ve 4. sınıf uygulaması: Eğitmenler eşliğindeki oyunsu süreçlerle derlenmiş müze gezisinin ardından, eğitim odasında bütçe-tutum-tasarruf konuları ile ilgili yapılacak hikaye anlatımı, çizgi film gösterimi, yarışmalar ve kumbara yapımı ile sonlanacak çalışmanın kapanışında öğrencileri hediyelerimizle uğurluyoruz.

5., 6. ve 7. sınıf uygulaması: Bir kurgu içerisinde gerçekleşen müze gezisinin ardından, çocuklar atölyede matematik sorularıyla yarışmalar yaparak ısınıyor ve her biri girişimci ruhlarıyla bir şirket kurup şirketin içerisindeki hesap kitap işleriyle ilgilenmeye başlıyorlar. Okulda öğrendikleri temel matematik bilgilerinin yanısıra, oran-orantı, kesir soruları, yüzde hesapları gibi konulardan müfredat programlarına uyumlu olarak hazırlanan çalışmalarda hem bilgilerini pekiştirecekler hem de şirketlerine logo tasarlayacaklar.

Rezervasyon için öğretmen adı, soyadı, cep telefonu numarası, okul adı, sınıf bilgisi, katılımcı sayısı ve atölyeye katılmak istenilen tarih ve saati yazıp, muze@isbank.com.tr adresine göndermeniz yeterlidir.


Atolyelerle ilgili detaylı bilgi için:

0212 511 18 0

Bu yazıya yorum yapmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s