Sömestr (Yarı Yıl )Tatilinde Sanat ve Eğlence Okulu!

Aralık’ın sonuna geldik… Bak yıl da bitiyor… Hadi ya Ocak’ın 2’si olmuş bile derken… Çocukların yarı yıl tatiline ne kaldı şunun şurasında… Eminim çalışan anneler çoktan atölye, etüt arayışına girdi bile ama bakın sizi kiminle tanıştıracağım!

Pozitif , enerji dolu, kıpır kıpır, tiyatro sevdalısı, dans meraklısı, kendisi çiçek, hobisi çiçek, soyadı Çiçek…   Banu ve onun Sanat ve Eğlence Dolu Okulu…

unnamed (1)

 

 BANU ÇİÇEK KİMDİR?

184935_479355827464_3779697_n

1978 Aralık ayında Almanya’da doğup, İzmir’de büyüyen Banu, 2001 yılında, Mersin Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirdi. Adana Devlet Tiyatrosu’nda başlayan oyunculuk serüveni, SEMAVER KUMPANYA’da  yıllarca, devam etti. En son Tiyatro İstanbul’da “ İsim Şehir Hayvan” oyununda yer aldı.

Pek çok, reklam, dizi ve filmde oynadı. Manevi Kızı ile birlikte oynadıkları, “Gurbeti Seçtim” Belgesel Film, en değerlisidir, kendisi için 🙂

Çağdaş Drama Derneği üyesi olup, gönüllü olarak, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyeleriyle çalışmış ve  yıllardır Batman’da, köy, il, ilçe öğretmenlerine “Yaratıcı Dramanın Önemi” üzerine atölye çalışmaları yapmaya devam etmektedir.

2002’den bu yana çeşitli okul ve derneklerde Yaratıcı Drama dersi verip 30’a yakın  tiyatro oyunu sahnelemiştir. Oyun yazmış ve yönetmiştir. 2008’den bu yana Duru Tiyatro’da çocuk birimleri sorumlusudur.

Dans etmeyi çok sever, her yerde ve her zaman dans edebilir. 12 yıldır yaptığı drama liderliğinin ardından, latin dansları üzerine yoğunlaşmış, klasik tango ve sirtakiye özel ilgi duymakta, dans hocası olma yolunda ilerlemektedir. 🙂

Girişimci olduğu söylenir. Pek boş durmayı sevmez ama uzun tatillere ve bolca gezmeye bayılır. Evde çokça çiçek ve bitkisi vardır, saatlerce çiçeklerle ilgilenebilir.

2010 yılında, Duru Tiyatro iş birliği ile başlattığı projesi SİHİRLİ HAREKETLER, ne mutlu ki,  BANU ÇİÇEK SANAT EĞLENCE OKULU olarak devam etmektedir.

Çocukların, sanatla içi içe geçirebileceği bir eğitim sistemi hayal etmekte, sanatın kendini ifade etmekte ve yaratıcılığını geliştirmekte en önemli yol olduğuna inanmaktadır.

Yeni evlidir 🙂

www.banucicek.com

www.sanateglenceokulu.com

1653987_10152119584628654_122163153_n DSCF5233

NEDEN CURCUNA PARTİ EVİ ?

Çocuklar için 2 adet 50 m2 zemini pvc kaplı salon be bu salonu izleyebileceğiniz 60 m2 lik veliler için ayrılmış 2 adet salon, (Yemekler burda yenecek.:)

Her iki salonda çıkış yapabileceğiniz 100 m2 bahçe,

Alt katta, 60 m2 sinema salonu; full hd projeksiyon, 4 mt perde, THX ses sistemi, 35 koltuk kapasitesi,

Bütün alanlarda yangın ihbar sistemi, doğalgazlı ısıtma sistemi, gerekli alanlarda klima ve ufo desteği,

Kamera sistemi, wireless internet ve jeneratör…

veee… Vahide Abla’nın mutfağı 🙂

Ayrıntılı bilgi için için  Banu’yu aramaktan çekinmeyin! 🙂

Tel: 0532 477 67 09

Anne Babaların görüşlerini mi merak ediyorsunuz? O zaman buraya tıklayın!

Bu yazıya yorum yapmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s