Ücretsiz Anne-Baba Seminerleri

TEPE NAUTİLUS AVM

Tepe Nautilus AVM’de psikoloji seminerleri başlıyor!

N_Psikoloji_Afiş70x100İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, Aynadan Psikolojik Danışmanlık Merkezi iş birliği ile müşterilerine psikoloji seminerleri düzenliyor. 28 Şubat tarihinde gerçekleşecek ilk seminerinde ‘’söz dinlemeyen çocuklar’’ı konu alan Tepe Nautilus AVM, seminer sonunda misafirlerinin soru ve sorunlarına da Aynadan Psikolojik Danışma Merkezi ışığında çözümler getiriyor.

Ev sahipliği yaptığı sergilerle sanata, sanatçıya olan desteğiyle dikkatleri çeken, etkinlikleri ile ziyaretçilerine alışverişten fazlasını sunan Tepe Nautilus AVM, psikoloji seminerleri ile ailelere ücretsiz danışmanlık fırsatı sunuyor.

Tepe Nautilus AVM, toplumun yapı taşı ailelere yönelik sunduğu benzersiz hizmetiyle, Türkiye’deki AVM etkinliklerine bir yenisini ekleyerek fark yaratıyor. Aynadan Psikolojik Danışmanlık Merkezi ile misafirlerine danışmanlık hizmeti ve seminerler sunmaya hazırlanan Tepe Nautilus AVM, söz dinlemeyen çocuklar başlığıyla aile içi iletişimi uzman psikologlar ışığında değerlendiriyor. İlkokuldan lise çağına dek çocukların dikkat dağınıklığı, teknoloji ve oyun bağımlılığı, okul problemleri gibi sorunlarını mercek altına alacak olan Tepe Nautilus AVM, uzman psikologlar yardımıyla ailelere çözümler sunuyor.

İlk basamağı 28 Şubat Cumartesi günü, saat 14:00’da, Tepe Nautilus AVM etkinlik alanında ücretsiz olarak gerçekleşecek olan psikoloji seminerleri kendisini ve ailesini seven, aile içi ilişkilerini geliştirmek isteyen tüm misafirlerini bekliyor.

KOZYATAĞI  KÜLTÜR MERKEZİ

ozguvenlicocukÖZGÜVENLİ ÇOCUK YETİŞTİRMENİN ALTIN KURALLARI

24 Şubat 14.30 KKM Toplantı A  Salonu

Konuşmacılar: Uzm.Psk. Pelin Kılıç

Psk.Birge Birgin

Her anne baba kendine güvenen çocuklar yetiştirmek ister. Çocukta benlik algısı ve sağlıklı özgüven duygusu nasıl oluşur? Ebeveyn olarak biz neler yapabiliriz? Sorularının cevapları için seminerimize bekliyoruz. İlkbeş Anaokulu işbirliğiyle…

ergenlikte �ocu�uma nas�l davranmal�y�mERGENLİKTEKİ ÇOCUĞUMA NASIL İYİ  EBEVEYNLİK YAPABİLİRİM? 

17 Mart 14.00 Toplantı A Salonu

Ergenlik dönemindeki fizyolojik ve psikolojik değişimler ve bu değişimlerin etkileri nelerdir? Bu değişimlerle nasıl başa çıkabiliriz? Neler yapabiliriz? Sorularının cevapları için seminerimize bekliyoruz. İlkbeş Anaokulu işbirliğiyle…

 

 

 

Bu yazıya yorum yapmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s