Minikler ve Anneleri Değişiyor!

Neler değişmiyor ki hayatta, bir blog sayfası değişmesin!

5 yıl önce bu serüvene başladığımda iki küçük yavrusuyla  evde bir şeyler yapmaya çalışan bir anneydim. Şimdi o yavrular büyüdü, anneleri tekrar işine geri döndü ve içim sızlayarak söylüyorum, artık ne anneleri ne de yavruları birbirine eskisi gibi vakit ayırabiliyorlar. Dikkat edenler olmuştur, çok uzun zamandır yeni yazı yayınlamıyorum daha doğrusu yayınlayamıyorum. Oysa evde çılgınca bir şeyler yapıyoruz, koşturmacalarımız devam ediyor ama farklı bir yönde. İşte değişim dediğim de buradan başlıyor. Artık okuma yazma çalışmalarımız, deneylerimiz azaldı. Çünkü kızım artık 3. sınıfı bitiren çok iyi bir okur, iyi bir sporcu, başarılı bir öğrenci ve en önemlisi insan sevgisi ile dolu bir çocuk oldu. Oğlum da artık 1. sınıf  yolunda, zeki, sorgulayan ve eleştiren bir çocuk.

Artık ders dışı aktivitelerimiz, spor çalışmalarımız ve hobilerimize ağırlık veriyoruz. Birlikte paylaştığımız  anları değerli kılmaya çalışıyoruz.

Bundan sonra paylaşacaklarım doğada geçirdiğimiz, toza toprağa bulaştığımız anlarımız, hobilerimizle keyiflendiğimiz saatlerimiz, okurken heyecanlandığımız ve bir kez daha okumak için can attığımız kitaplarımız ve daha bir çok süpriz konu  olacak. Henüz kendisinin haberi yok ama artık kızım da bu bloğun yazarı olacak. Okumuş olduğu kitapları ilk ağızdan yani kendisinden dinleyeceksiniz.

Kısacası  her şey güzel olacak.

Görüşmek üzere…

IMG_20150808_211007

 

Bu yazıya yorum yapmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s