Uzman Çifçilerden Eğlenceli Eğitim!

Teknoloji ile büyümekte olan çocuklarımızın doğa farkındalığını arttırmak ve sosyalleşmesine katkı sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bugünlerde, bu konuda size yardımcı olabilecek bir etkinlik var.

Beylikdüzü Migros AVM’de kurulan “Doğal Tarım Alanı” ile çocuklar uzman çiftçiler eşliğinde kendi ürünlerini yetiştirebiliyor, doğa farkındalığı artıyor ve şehir hayatı içinde farklı alternatifler olabileceğini öğreniyorlar.

BDM Sosyal Medya 810x810px

Sebze ve meyve yetiştirme, yoğurt yapımı, tereyağı yapımı gibi farklı etkinliklerin yanında hafta sonları yapılan eğlenceli yarışmalar ile doğal tarım alanı sürekli canlı tutuluyor. Bu Cumartesi (23 Temmuz) korkuluk yapım atölyesini, 30 Temmuz Cumartesi günü ise çocukların yetiştirdikleri ürünlerini sergileyecekleri Komşu Pazar’ı kaçırmayın!

Çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz hem eğitici hem eğlenceli bir etkinlik arıyorsanız Beylikdüzü Migros AVM otoparkında kurulu olan doğal tarım alanı kaçırılmayacak bir fırsat.

Doğal tarım alanı her gün açık ve uzman çiftçiler sürekli alanda, 30 Temmuz’a kadar bir gün ayarlayıp Beylikdüzü Migros AVM’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Doğal Tarım Alanı etkinliği Temmuz sonuna kadar devam edecek;

23 Temmuz’da Korkuluk Atölyesi

El becerilerini ve hayal güçlerini geliştirecekleri bu eğlenceli atölye ile çocuklar, kendi korkuluklarını tasarlıyor.

 30 Temmuz’da Komşu Pazar

AVM içine kurulacak özel alanda katılımcılar kendi yetiştirdikleri ürünleri, kendi tezgâhlarında sergiliyor. Bu pazardaki satışlardan elde edilen gelir, uygun görülen bir yardım kuruluşuna bağışlanıyor.

Bu yazıya yorum yapmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s